هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
تومان 0 مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

روش های بازگرداندن کالا

رضایت مشتری همواره مهمترین اولویت مجموعه شاه دوته بوده لذا تمام تلاش شاه دونه بر این بوده تا هر سفارش را در شرایط مطلوب تحویل مشتری دهد و آسودگی خاطر مشتریان ارجمند را فراهم کند. در این راستا کلیه کالاها عرضه شده در فروشگاه شاه دانه دارای ضمانت سلامت بوده و شامل 3 روز ضمانت تعویض می باشند.

شرایط بازگرداندن کالا

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاع  مجموعه شاه دونه برسد.


قابل توجه است با توجه به مصرفی بودن اغلب محصولات موجود در  مجموعه شاه دونه امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

اگر کالای یا محصول خریداری شده ایراد فیزیکی یا آسیب دیدگی داشته باشد.

ایراد فیزیکی یا آسیب دیدگی‏‏ باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا ایمیل به اطلاعمجموعه شاه دونه برسد.


مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله دارای ایراد فیزیکی خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مجموعه شاه دونه بازگردانده شود.

 

  اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر از طریق تلفن 88366440-021 یا ایمیل info[at]shahdoneh[dot]com به اطلاع مجموعه شاه دونه برسد.

اگر پس از دریافت کالا/محصول مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 3 روز کاری‏، باید انصراف خود را به اطلاع مجموعه شاه دونه برسد در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان شاه دونه و فقط در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در شرایط اولیه و پلمپ بوده و از آن استفاده نشده باشد. لازم به ذکر است که هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از سرویس بازگشت کالا را ندارید. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده  شوند، از شمول این بند خارج هستند

در صورت بازگرداندن کالای خریداری شده هزینه ارسال بر عهده مشتری بوده و از مبلغ خرید کسر می شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

  لطفاً قبل از هر اقدامی با مجموعه شاه دونه تماس بگیرید. هیچگاه بدون هماهنگی با مجموعه شاه دونه محصولات را مرجوع نکنید.

برای ارسال کالا باید در شرایط و بسته بندی اولیه به همراه کلیه لوازم و هدایا باشد. خواهشمندیم از نوشتن و مخدوش کردن کارتن و بسته بندی کالا پرهیز بفرمایید.

اگر در تهران هستید جهت هماهنگی و ارسال پیک با مجموعه شاه دونه تماس بگیرید. و در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید از طریق پست پیشتاز اقدام به ارسال محصولات کنید

. هزینه بازگرداندن کالا و هزینه ارسال به عهده مشتری است و مجموعه شاه دونه پس از کسر هزینه ارسال کالا مبلغ دریافتی بابت کالا را به حساب مشتری واریز می نماید.پرداخت در محل در فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
تضمین ارگانیک بودن کلیه محصولات فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
ارسال کلیه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به سراسر کشور

تازه‎های وبلاگ