هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
تومان 0 مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

نحوه ی درست کردن میان وعده ی سالم و ارگانیک

نحوه ی درست کردن میان وعده ی سالم و ارگانیک 

اگر شما نیز به دنبال کاهش اثر کربن در سبد غذاییتان هستید این مقاله را از دست ندهید . در این مقاله به شرح مزیت های میان وعده ی ارگانیک پرداخته شده است .

میان وعده ی سالم 

محصولات ارگانیک می توانند بهترین انتخاب برای درست کردن میان وعده باشند . محصولات ارگانیک بهترین عناصر طبیعی هستند همچنین غذاهای سالم ارگانیک سبب خواهند شد صدمات محیط به انسان کاهش یابد .

زمانی که شما میان وعده ی ارگانیکی را درست می کنید زباله ی کمتری تولید خواهید کرد چرا که اغلب این محصولات بدون شیشه یا قاب و برچسب یا درب های فلزی بوده و به سادگی قابل بازیافت هستند .

برای تهیه ی میان وعده ی ارگانیک نیازی با کارخانه های صنعتی نیست و با کمی خلاقیت و البته مقدار کمی انرژی و مخلوط کردن مواد این کار را انجام خواهیم داد . برای شروع فقط کافیست محصولات مورد نیاز را از نزدیک ترین مزرعه یا حتی وبسایت شاهدونه تهیه نمایید .

با 30 دقیقه وقت در هفته میان وعده ی ارگانیک خود را درست کنید :

نحوه ی آماده کردن : میوه یا سبزی ارگانیک را شسته ، پوست کنده و خرد نمایید .  آنرا در داخل مایکرو ویو قرار داده و کمتر از 10 دقیقه حرارت میدهیم سپس کمی آب به آن اضافه کرده (در صورت نیاز ) و طوری آنرا بسته بندی میکنیم که از هوا محفوظ بماند و در آخر آنرا داخل فریزر قرار می دهیم . این میوه ها یا سبزیجات می توانند با این روش بیش از 2 ماه سالم و بدون هیچ تغییر مزه یا شکلی باقی بمانند .

نحوه ی سرو : مکعب های ارگانیک را از فریزر خارج کرده و درون ظرفی قرار دهید تا گرم شوند . قبل از سرو آنها را خوب بهم بزنید و دمای آنرا چک کنید ! اگر میخواهید کمی غلیظ تر شوند به آنها کمی غلات یا ماست و یا موز له شده اضافه کنید .

برای رقیق تر شدن میان وعده می توانید به آن شیر ، آبمیوه و یا نوشابه اضافه کنید .

به این ترتیب شما میان وعده ای سالم را تهیه کرده اید که میتوانید آنرا با طعم ها و مزه های مختلف سرو کنید 

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید


پرداخت در محل در فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
تضمین ارگانیک بودن کلیه محصولات فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
ارسال کلیه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به سراسر کشور

تازه‎های وبلاگ