هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
تومان 0 مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

لیست محصولات تولید کننده چای زوبین

چاي زوبين به عنوان يك تجارت خانوادگي از سال 1277 شمسي تا كنون تداوم داشته است.

 امروز نسل پنجم چاي زوبين، پيشرو و اولين توليد كننده چاي ارگانيك در ايران مي باشد. در سال 1277 شمسي حاج محمد تقي چايچي با واردات چاي از هندوستان پاي به عرصه صنعت چاي نهاد و ديري نپاييد اين مجموعه به كشت و توليد چاي همت گمارد. 
البته نسل‌هاي بعد در به كمال رساندن ارائه سالم‌ترين و بهترين چاي ايران در كنار سواحل درياي خزر و رشته كوه‌‌هاي البرز اقدام به توليد چاي با عطر و طعمي بي‌نظير با نسيمي مرطوب نشاَت گرفته از منطقه‌اي كه تاريخ هزاران ساله در زمينه كشاورزي دارد، نموده است.
چارزكين متخصص چاي اين محصول ناب و ناياب را اينگونه توصيف مي‌نمايد: "طعم آن طوري است كه مجذوب‌كننده بوده و رگه‌هايي از كاكائو و فلفل سبز را در ذائقه ما پديد مي‌آورد و با طعم شيرين نوعي انگور كه از يك دارجلينگ مطبوع انتظار مي‌رود خاتمه مي‌پذيرد."


مجموعه | چای | زوبین


چاي زوبين يكي از طبيعي‌ترين و سالم‌ترين نوشيدني‌ها در جهان برگرفته از باغ‌هاي ارگانيك در بهترين نقاط، عالي‌ترين چاي را توليد نموده است. چاي زوبين در زمينه كشت، فرآوري، بسته‌بندي، توزيع و صادرات محصولاتش به سراسر جهان فعاليت دارد. 
مجموعه‌ي محصولات ارائه شده توسط زوبين: چاي سياه صد در صد سالم و ارگانيك، تركيب دمنوش‌هاي گياهي منحصر به فرد، پسته وحشي، گردو، پرتغال، نارنج و تمشك وحشي مي‌باشد.
كارخانه در شهري كوچك در شمال ايران كه املش ناميده مي‌شود قرار دارد. اين منطقه بخاطر كيفيت بالاي رويش مزارع چاي مشهور است. اين شركت به دنبال تفكري پايدار به عنوان يك انديشه و فرهنگ بوده كه به اختصار توسط بنيادهاي اصلي نظير حسن نيت، شفافيت، سادگي، اجماع عمومي، چشم انداز بلند مدت، سرمايه‌داري مبتني بر حفظ محيط‌ زيست و منابع طبيعي، عقل سليم، آموزش و عشق هدايت خواهد شد.


 


ناب | پایدار | نوآور


شعار ما در زوبين هميشه بيان كننده بالاترين كيفيت ارگانيك و محصولات سازگار با محيط زيست نسبت به مشتريان عزيزمان بوده است. محصولات زوبين ارائه‌كننده نادرترين و منحصربفرد‌ترين در نوع خود بوده و لذت تجربه‌ي طعم، بوي خوش، ريزمغذي‌ها و تسكين روح را با مشتريان فهيمش تقسيم مي‌نمايد. زوبين ظرافتي نو و اطميناني از كيفيت را همچون نوآوري‌هاي جديد در انواع و طعم‌ها كه معرفي مي‌كند به همراه دارد. 


 


                 *دارای گواهی ارگانیک اتحادیه اروپا، آمریکا و ایران*

بیشتر
مناسب برای دیابتی ها
تومان 15,500
موجود
چای 100% ارگانیک زوبین
تومان 32,700
موجود
چای سیاه 100% ارگانیک
تومان 19,500
موجود
100% طبیعی و ارگانیک
تومان 15,500
موجود
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

پرداخت در محل در فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
تضمین ارگانیک بودن کلیه محصولات فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
ارسال کلیه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به سراسر کشور

تازه‎های وبلاگ