هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
تومان 0 مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

تخم کتان طلایی

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


Jam-007

محصول جدید

تخم کتان OAB

تومان 6,500

اضافه به علاقمندی

توضیحات

وزن200 گرم
کشور سازندهآلمان

جزئیات

تخم کتان طلایی OAB Roasted Flaxseed

تخم کتان سرشار از اسید های چرب اُمگا 3 ، آنتی اکسیدان و استروژن و فیبر می باشد. از خواص کتان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پیشگیری از امراض قلبی: دانه کتان برای سلامت قلب مناسب است. این دانه از انباشت پلاک های خونی در شریان ها جلوگیری می کند ، فشار خون را کاهش داده و در تنظیم ضربان قلب موثر است. علاوه بر این باعث کاهش سطح کلسترول خون نیز می شود.

کنترل دیابت: مصرف روزانه این محصول بدلیل دارا بودن آنتی اکسیدان و استروژن، باعث ثبات در سطح قند خون بیماران دیابتی می شود.

ضد التهاب: با توجه به اسیدهای چرب موجود در دانه کتان، از پیشرفت التهاب های ناشی از بیماری هایی چون آرتروز و پارکینسون جلوگیری می کند.

پیشگیری از ابتلا به سرطان: بدلیل غنی بودن از اُمگا-3 و آنتی اکسیدان، از تشکیل تومورهای سرطانی نظیر سرطان پستان، سرطان پروستات و روده بزرگ پیشگیری می کند.

تسکین گُرگرفتگی: این مشکل معمولاً در میان زنان یائسه شایع است و از نوسان بعضی از هورمون ها سرچشمه می گیرد. آنتی اکسیدان موجود در دانه کتان باعث توازن در تعادل هورمون ها شده و بانوانی که از آن استفاده کرده اند، 57% از شدت این ناهنجاری کاسته اند.

حفاظت در برابر اشعه‌ها: محققان نشان داده‌ اند که حفظ یک برنامه‌ غذایی شامل بذر کتان، می‌تواند از پوست شما در برابر اشعه‌ها محافظت کند.

سلامت قلب: تخم کتان برای سلامت قلب مفید است. نه تنها از ایجاد پلاکت ها جلوگیری می کند بلکه از مسدود شدن رگ ها (کاهش انعطاف پذیری رگ ها) نیز جلوگیری می کند. باعث کاهش فشار خون می شود و بدلیل دارا بودن آنتی اُکسیدان ها ضربان قلب را نیز منظم می کند. علاوه بر این قادر به کاهش کلسترول بد بدن (LDL) می باشد که برای سلامت قلب مفید است.

 

                            ** محققان به این نتیجه رسیده ‌اند که بذر کتان آنتی اکسیدانی قوی است و خواص ضد التهابی شناخته شده‌ هم دارد می‌تواند در برابر اشعه‌ها از بدن شما حفاظت نماید  **

 

فیبر: بذر کتان سرشار از فیبر محلول (قابل حل در آب) و فیبر غیر محلول (غیر قابل حل در آب) است. به گفته‌ی مایو کلینیک، فیبر محلول، در آب حل شده و ماده‌ی ژل مانندی می‌سازد که به کاهش کلسترول خون کمک خواهد کرد. در حالیکه فیبرغیر محلول آب را به خود جذب کرده و باعث نرم شدن مدفوع می شود و باعث خواهدشد که مواد غذایی در دستگاه گوارش شما به سرعت حرکت کنند. بدین ترتیب ازیبوست جلوگیری خواهد کرد.

محصولات مرتبط


پرداخت در محل در فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
تضمین ارگانیک بودن کلیه محصولات فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
ارسال کلیه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به سراسر کشور

تازه‎های وبلاگ