هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
تومان 0 مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع (بدون ماليات)
ادامه خرید پرداخت نهایی

سرکه بالزامیک خرما ارگانیک

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.


محصول جدید

 تحت بازرسی و گواهی شرکت  BCS  آلمان

تومان 19,500

اضافه به علاقمندی

توضیحات

وزن500 میلی لیتر

جزئیات

سرکه بالزامیک خرما ارگانیک

سرکه بالزامیک نوع درمانی و مسن سرکه است که خواص آرامش بخش و طعم دهندگی مختص خود را دارد که در بین چاشنی های طبیعی به خاطر خواص بسیار بالایی که دارد بسیار توصیه شده است.

این محصول که رنگ فهوه ای تیره ای دارد طعم ترش سرکه و شیرینی خاصی را به غذا می دهد و امتیاز آن به سرکه بکر نیز ماندگاری بالاتر و خواص درمانی و آرومانیک بیشتر آن است. بالزامیک با توجه به اسیدیته ی نسبتا ملامیش یه خاطر شیرینی طبیعی که دارد بسیار ملیح تر از سرکه بکر می باشد و این امتیاز باعث می شود مصرف روزانه آن همه پسندتر از سرکه باشد و تنوع ذائقه های بیشتری را ارضا نماید. کالری بالاتر آن نسبت به سرکه هم از ضعف ناشی از اسیدیته آن در بدن جلوگیری می کند.

مصرف روزانه بالزامیک می تواند از افزایش وزن و انواع سرطان جلوگیری کند و همچنین برای بیماری های قلبی و عروقی خواص درمانی داشته باشد. سرکه بالزامیک همچنین چاشنی بسیار خوبی برای انواع گوشت قرمز، سفید، انواع سالاد، اسنک و استیک محسوب می شود که باعث ترم شدن و لذیذ شدن انواع کباب و خورشت می گردد.

 نوع گواهی اخذ شده/ روند تولید: دارای گواهینامه بین المللی ارگانیک اتحادیه اروپا تحت بازرسی و گواهی شرکت  BCS Oko-Garantie  آلمان، دارای نشان ایمنی و سلامت (سیب سلامت) از سازمان غذا و دارو ، دارای علامت استاندارد ایران، دارای گواهینامه HACCP  (آئین کار بهداشتی و ایمنی مواد غذایی)

محصولات مرتبط


پرداخت در محل در فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
تضمین ارگانیک بودن کلیه محصولات فروشگاه محصولات ارگانیک و طبیعی شاهدونه
ارسال کلیه محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک به سراسر کشور

تازه‎های وبلاگ